Poďme stráviť príjemný deň plný kreativity a tvorenia :-)

Tak a už som musela prekročiť svoju komfortnú zónu a začať zdieľať svoje vedomosti a tipy aj osobne, nie len cez webové a facebookové stránky.

Ja sama som človek, ktorý sa učí radšej spolu s niekým, než sám. Radšej mám spoluprácu zoči-voči, ako keď mám študovať tutoriály a podklady či videá z kníh, alebo internetu. Som proste asi stará škola a radšej si s niekým sadnem a učím sa od neho, ako keď to mám robiť sama.

A keď vidím ako ľudia tápajú v tom obrovskom množstve informácií na internete, ako si nevedia poradiť a sú unavení z ustavičného hľadania správnych riešení a ja viem, kde to riešenie môžu nájsť, tak mi prišlo ako povinnosť im tieto informácie odovzdať a naučiť ich to najdôležitejšie:

Ako vytvoriť moderný a zároveň praktický a funkčný domov, ktorý by bol ešte aj krásny a útulný.

A tak sa zrodila myšlienka, urobiť workshop (teda pracovný seminár), kde by sa to všetko naučili a pritom mali možnosť si odkonzultovať svoje problémy aj konkrétne starosti so zariaďovaním hneď a na mieste s odborníkom.

Nie je to žiadna škola pre dizajnérov, lebo tých je tu už dosť, sú drahé a výučba trvá niekoľko mesiacov až rokov.

Ja som sa snažila vytvoriť krátky pracovný seminár, pre ľudí, ktorí si iba chcú pekne a prakticky, správne ergonomicky a krásne dizajnovo zariadiť svoj byt.

návrhy dizajnéra

Chcela som vytvoriť podujatie, kde by sa v príjemnej atmosfére prebrali všetky záludnosti, ktoré na vás pri zariaďovaní číhajú a naučila vás všetky najdôležitejšie postupy a pravidlá tvorenia interiéru.

Aby ste odchádzali plní dôležitých informácií a vedomostí a hlavne plní elánu a kreativity, ktorú potom použijete pri zariaďovaní svojho bývania.

A ak to bude ešte aj deň plný dobrej nálady a AHA momentov, tak ma to bude hriať pri srdci viac ako mohérový sveter 🙂

Takže ak chcete stráviť jeden deň užitočne a ešte aj príjemne a veselo, prídite medzi nás v sobotu

16.7.2016 do TRNAVY

noviny+kavaä

Viac informácií nájdete tu >>

Teším sa na stretnutie, určite si to užijeme 🙂

S láskou

Slávka Ramsová