UPOZORNENIE: vstupné pohovory budú prebiehať iba obmedzený čas,

kým sa naplní počet 10 žien. 

Krok 1:

Pred vyplnením dotazníka si pozri tieto referencie žien 

z kurzov a štúdia našej Akadémie kreativity a dizajnu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Osobne vieme pracovať naraz maximálne s 10-timi ženami.

Som z tvojich kurzov nadšená. Bolo mi cťou ťa spoznať ...Vniesla si do môjho života veľa pozitívneho, za čo ti moc ďakujem. Si usmiaty, veľmi pozitívny a kreatívny človek a ja som sa vďaka tebe nestratila...ďakujem. Moc dúfam, že raz budem úspešná a ty sa budeš môcť mnou prezentovať a budeš pyšná že si ma to naučila ty. Ďakujem
Petra ČasárováDizajn s nádychom vidieka
Som rada, že som pri tebe absolvovala všetky kurzy, každý jeden mi dal strašne moc vedomostí, za pomerne krátku dobu som sa toho naučila naozaj veľmi veľa. Teraz už len pokračovať a makať ďalej na sebe, ale keď to človeka baví, tak to ide všetko ľahšie. A už sa mi aj podaril prvý kompletný 3D návrh kuchyne pre jednu pani, realizácia bude síce až budúci rok, ale s mojim návrhom je veľmi spokojná, podarilo sa mi vytvoriť presne to čo ona chce, to čo potrebuje a to čo sa jej naozaj páči. Tak to som veľmi rada, že sa mi to tak podarilo vystihnúť. To je základ celého, som rada že si ma to naučila, toho sa chcem držať. Ešte raz Ti za všetko ďakujem.
Lucia GajdošováLU dizajn
Nebola som si istá, či sa prihlásim, kvôli cene a tiež, či to popri 2 deťoch zvládnem využiť, keď to už zaplatím. Kurz bol však super, veľmi mi vyhovovalo aj to, že som si ho vlastne časovo riadila ja, takže moje obavy, či to časovo zvládnem sa rozplynuli. Zistila som, v akom stave by som mala odovzdať projekt., aj čo si mám zaň vypýtať. Výborné boli aj osobné konzultácie (super boli hlavne postrehy, ktoré mi pomohli s tým, ako udržať návrh funkčným) a tiež poskytnuté formuláre mi veľmi pomohli.
MichaelaŽiar nad Hronom

Krok 2: 

Vyplň dotazník k nezáväznému pohovoru:

AK SI DOTAZNÍK ODOSLALA, POKRAČUJ

KLINUTÍM NA TOTO TLAČIDLO, PRE VIAC INFORMÁCÍ:

 

 

Za vyplnenie dotazníka ďakujeme.