Blondína a web stánky?

O pár týždňov to bude rok, čo som vstúpila do vôd internetu a on-line sveta. Nemôžem povedať, že by som bola hlúpa :-), v bývalej práci som zvládala všetky technické vymoženosti veľmi dobre.

No čo sa týka on-line sveta a stavania web stránok a s tým spojenej automatizácie a všetkých možných softwérových nastavení, som si ale pripadala vždy ako čistá blondína (aj keď to už dlhé roky od prírody nie som).

Ale mala som úžasnú učiteľku a fantastických spolužiakov a musím sama seba potľapkať po pleci (keď to neurobí nik iný), ako som všetko zvládla a ako sa stále učím nové veci a ďalej zdokonaľujem.

notebook

Občas som musela odsunúť na druhú koľaj aj môjho manžela a mojim životným druhom bol veľa nocí môj milovaný notebook. Ale manžel to prežil, na rozdiel od notebooku, ktorý to už má zdá sa za pár…. Asi som ho zodrala 🙂

Som hrdá na svoje web stránky, ktoré som urobila celkom sama, som šťastná, že môžem písať, lebo to bol jeden z mojich snov a som hrdá na moje e-booky, ktoré sú už štyri + nejaké drobotiny k tomu.

Boli chvíle, keď som bola na prášky a aj slzičky mi vybehli (občas som sa potrebovala poľutovať a občas som mala také nervy) ale vždy keď som dosiahla čo som chcela, som mala neuveriteľnú radosť a cítila som zadosťučinenie.

ebook zdarma
Ebook Tajpmstvo Feng shui FB
13 tipov ddizajnéra
COVEERYSPOLU

A to všetko stíham pri inej práci, popri rekonštrukcii domu, sťahovaní, úprave záhrady a samozrejme domácnosti. Ako je to možné? Odbúrala som úplne televíziu. A vôbec mi nechýba. Prácou z domu som získala denne minimálne 2 hodiny času, ktoré nemusím tráviť cestovaním.

Nečítam bulvárne časopisy, ale sa vzdelávam a stretávam sa s ľuďmi, ktorí sú mojim vzorom. Samozrejme, že nie je všetko iba ružové, ale svoj život si riadim sama a ak je niečo na prd, tak je to len moja vina. Aj toto sa človek musí naučiť akceptovať. Lebo všetko závisí iba na nás. Ako sa v živote rozhodujeme a ktorú cestu si vyberieme. Tým si budujeme budúcnosť.

A že existuje nejaký zlý osud? Tomu už dávno neverím. Život je totižto hra a výzva. Každá starosť je ďalší a ďalší prekonaný level. A každou lekciou sa niečo naučíme a nad niečím zvíťazíme. Ako povedal John Lennon:

Všetko sa dobre skončí.

Ak to tak nie je, tak ešte nie je koniec.

A mal svätú pravdu 🙂